Податкові платежі Сумських лісівників склали майже 90 млн.грн.

«На жаль, податкова система в нашій державі не зорієнтована на розвиток підприємств, та це не перешкоджає лісгоспам управління сплачувати податки, бо для багатьох місцевих громад вони єдині наповнювачі бюджетів», - прокоментував податкову систему заступник начальника відділу бухгалтерського обліку Сумського ОУЛМГ Євген Фролов.

«За період з січня по квітень цього року лісгоспи спрямували до місцевих бюджетів майже 17 млн.грн.,  що є суттєвою підтримкою територіальних громад. Загалом бюджетні платежі підприємств за зазначений період становлять 36 % від загального обсягу реалізованої продукції і складають майже 85 млн.грн. Найбільшу ж питому вагу в загальній сплаті податків складає плата за спеціальне користування лісовими ресурсами, вона склала 23,5 млн.грн., з неї майже 12 млн.грн. надійшло до обласного бюджету», - зазначив він.

Лідером по сплаті податків за цей період визначився  Краснопільський лісгосп (12,7 млн.грн.), більше 10 млн.грн. сплатили податку у Тростянецькому лісгоспі, понад 8 млн.грн. склали податкові платежі у  Свеському і Сумському лісгоспах та Кролевецькому лісомисливському господарстві.

Останнє оновлення на Понеділок, 23 травня 2016, 15:50

Увага!

28.05.2020 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради