Благодійний десант висадився в Сумському ВПУ будівництва та автотранспорту

Швейцарські представники благодійного фонду Help-Point Sumy на чолі з президентом організації Маріанне Піффаретті завітали до Сумського ВПУ будівництва та автотранспорту.

Зустріч стала унікальною, адже це був перший візит до ВПУ-11 усіх гостей, крім Маріанне. Для очільника міста Суми Олександра Лисенка гостини є украй важливими, бо з 2016 року фінансування училища залежить від міського бюджету. Мер оглянув матеріальну базу навчального закладу та приємно здивувався, чого вдалося досягти в умовах сучасних економічних реалій. Утім, обнадійливо додав, що прекрасно розуміє, скільки роботи попереду.

Представники ж фонду зі Швейцарії змогли перевірити, як використовується їхня благодійна допомога. Тому насамперед завітали на станцію технічного обслуговування (тут працює подарований ними автопідйомник), до кухарів (столи, посуд, різноманітні набори), кабінету правил дорожнього руху (монітори) та їдальні (рушники). Також благодійники відвідали столярну майстерню, де переглянули вироби ВПУ-11, та нову газоелектрозварювальну, яка дозволяє учням навчатися якісно та зручно.

Візит звершився в бібліотеці навчального закладу, де вихованці Сумського ВПУБА щиро подякували гостям за допомогу та привітали піснею. 

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

 Графік засідань постійних комісій

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube