Спортивна енергетика від сумських енергетиків

Один з робочих днів на ПАТ ''Сумиобленерго'' перетворився на День здоров’я

У спортивних залах компанії в обідню перерву (не жертвуючи роботою) всі бажаючі ''розім’ятися'' та зарядитися позитивом прийшли на виробничу гімнастику. Спортивний захід до Всесвітнього дня здоров’я організувала обласна профспілка ПАТ ''Сумиобленерго''.

Перед міні-тренуванням юні гімнастки з дитячо-спортивного колективу влаштували показовий виступ, чим подарували енергетикам чудовий настрій. Далі естафета перейшла до тренерів спортивного фітнес-клубу, які протягом півгодини проводили нашим колегам міні-тренування. Та нагадали, що лише заняттями спортом справа не закінчується. Для підтримки хорошої форми треба дотримуватися режиму роботи й відпочинку, правильно харчуватися та мати позитивний настрій.

Після заходу профспілковий комітет роздав усім бажаючим листівки з вправами для 15-хвилинної гімнастики, яку можна робити щодня прямо на робочому місці.

Але цим День здоров’я на ПАТ ''Сумиобленерго'' не завершується. Після закінчення робочого дня, якщо не завадить дощ, працівники ПАТ ''Сумиобленерго'' збираються на велопробіг. Будьте здоровими! 

Останнє оновлення на П'ятниця, 08 квітня 2016, 10:06

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради