ПАТ ''Сумиобленерго'' відкрите до діалогу зі споживачами

Шановні споживачі електроенергії в Сумській області! Нагадуємо, у ПАТ ''Сумиобленерго'' працює Комісія ІКЦ, до складу якої входять представники територіальних представництв НКРЕКП та Держенергонагляду в Сумській області.

Адреса: м. Суми, вул. Д. Коротченка, 7, каб. 208.

Тел.: (0542) 659 – 532

Інформаційно-консультаційний центр ПАТ "Сумиобленерго" (далі – ІКЦ) створено для формування прозорого інформаційного середовища з питань постачання електричної енергії, підвищення якості обслуговування споживачів електричної енергії, підвищення рівня оплати за відпущену (спожиту) електричну енергію та сприяння ефективному використанню електричної енергії.

ІКЦ є загальнодоступним центром для споживачів електричної енергії та заявників, які мають намір стати споживачами та звернулися за консультацією, отриманням інформації або для розв'язання спірних питань, які виникли між ПАТ "Сумиобленерго" та заявниками.

ІКЦ надає інформацію та консультації безкоштовно. Звернутися до ІКЦ заявник може письмово, по телефону або особисто.

Основними завданнями ІКЦ є інформування заявників щодо норм чинного законодавства та нормативних документів, що регулюють відносини в галузі електроенергетики, та порядку їх застосування, надання інформації та консультацій заявникам на особистому прийомі та по телефону, розв'язання спірних питань, які виникають між ПАТ "Сумиобленерго" та заявниками.

Засідання Комісії ІКЦ відбуваються кожного третього вівторка щомісяця (за потребою, але не рідше одного разу на місяць).

Графік роботи ІКЦ: понеділок-четвер – з 07:30 до 16:30, п'ятниця – з 07:30 до 15:15 (перерва з 12:00 до 12:45). 

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

 Графік засідань постійних комісій

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube