Пам’яті Героя Радянського Союзу, Почесного громадянина міста Суми Василя Опанасовича Батехи

Керівництво, депутати Сумської обласної ради низько схиляють в жалобі голови перед пам’яттю Почесного громадянина міста Суми Василя Опанасовича Батехи - останнього із живих Героїв Радянського Союзу, які мешкали на Сумщині.

Генерал-майор Василь Батеха пішов із життя 13 лютого, менше місяця не доживши до свого 97-річчя.

Свою Золоту Зірку Героя Василь Батеха отримав 1944 року за один з найжорстокіших боїв на правому березі Дніпра, коли гвардії лейтенант особисто знищив 27 фашистів. Під час війни Василь Опанасович отримав п’ять поранень, однак і в мирні дні солдат-визволитель продовжував військову службу, проводив з молоддю величезну військово-патріотичну роботу.

Герой Радянського Союзу був нагороджений орденами Леніна, Червоної Зірки, Вітчизняної війни першого ступеня, «Знак пошани», Богдана Хмельницького першого ступеня, багатьма медалями. У квітні 2015 року Василю Батесі було присвоєно звання "Почесний громадянин міста Суми".

Василь Опанасович Батеха - символ епохи, Людина з великої літери - назавжди залишиться в пам’яті вдячних сумчан як воїн-герой-визволитель, чиє життя – приклад самовідданого служіння Батьківщині. 

 

 

Останнє оновлення на Понеділок, 15 лютого 2016, 14:00

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

 Графік засідань постійних комісій

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube