telegram Facebook Twitter Youtube

Бійці оперативно-бойової прикордонної комендатури Сумського загону повернулися додому

27 січня персонал управління Сумського загону, рідні, близькі, ветерани-прикордонники вітали бойовий підрозділ прикордонників, який майже рік перебував на сході України. Про це повідомляє прес-служба загону.

Біля семидесяти військовослужбовців оперативно-бойової прикордонної комендатури «Суми-1» повернулися до місця постійної дислокації живими й неушкодженими. Завдання, які були поставлені перед бійцями підрозділу, а це забезпечення охорони та оборони  однієї з найскладніших ділянок державного кордону в Луганській області, виконані з честю.

Охоронців кордону привітали тимчасово виконуючий обов’язки начальника Сумського прикордонного загону полковник Віктор Муржак та голова Сумської міської громадської організації «Спілка прикордонників» полковник у відставці Юрій Лозинський.

За вагомий внесок у забезпечення надійної охорони державного кордону України, сумлінне виконання службових обов’язків, старанність, ініціативу, самовідданість, високий професіоналізм під час виконання службових обов’язків в зоні проведення антитерористичної операції військовослужбовці комендатури нагороджені грамотами начальника Сумського прикордонного загону. В урочистій обстановці більшості прикордонникам вручили посвідчення учасників бойових дій. Решта, незабаром також отримають цей статус.

Учасники заходу згадали героїв-прикордонників, які віддали своє життя за незалежність України під час виконання обов’язків в зоні проведення антитерористичної операції, вшанувавши їх хвилиною мовчання.

Охоронцям рубежу надано відпустку для відпочинку, після якої вони знову приступлять до виконання завдань по охороні державного кордону України.

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення