telegram Facebook Twitter Youtube

Фахівці ПАТ «Сумиобленерго» оперативно впоралися з наслідками негоди

У понеділок, 18 січня, внаслідок ускладнення погодних умов відбулися аварійні вимкнення електроенергії в 11 населених пунктах Сумської області.

Масових пошкоджень електричних мереж не було, однак через снігопад і сильний вітер пошкодження електромереж все ж мали місце. Зокрема в Конотопському, Недригайлівському, Білопільському та Липоводолинському районах. 

Станом на 14:00 годину 19 січня всі споживачі були заживлені.

У вівторок (19 січня) у 3-х районах Сумщини теж були короткочасні аварійні вимкнення електроенергії. Не зважаючи на складні погодні умови та подекуди складність доступу до електромереж у віддалених населених пунктах, фахівці ПАТ «Сумиобленерго» працюють над тим, щоб усі жителі Сумщини отримували якісну електроенергію, повідомляє прес-служба компанії. Станом на ранок 20 січня всі жителі Сумщини були з електроенергію.

У ПАТ «Сумиобленерго» нагадують: «У разі виявлення пошкоджень електромереж, повідомте про це в кол-центр компанії за безкоштовним телефоном 0-800-300-247. Лінія цілодобова. Ні в якому разі не намагайтеся усунути пошкодження самостійно – це небезпечно для вашого здоров’я та життя». 

Останнє оновлення на Четвер, 21 січня 2016, 16:04

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення