telegram Facebook Twitter Youtube

Рекомендовано до сплати – не значить наперед

У 2015 році для більш ефективного обслуговування споживачів ПАТ “Сумиобленерго” запровадило ряд нововведень – це система “Мій рахунок”, можливість сплатити за електроенергію через мобільний телефон і рекомендовані платежі.
Вкотре детальніше зупинимося на останньому, оскільки це викликає запитання наших споживачів.

Наприклад: квитанція виписана 6 грудня, але в ній зазначена сума до сплати за період із 6 жовтня до 6 листопада. Рекомендовано ж сплатити також із 6 листопада до 6 грудня (по той день, коли виписана квитанція). Таким чином, ми сплачуємо за вже спожиту електроенергію, а не наперед. У квитанції, яка надійде громадянам у наступному місяці, буде вказана сума з урахування сплати рекомендованого платежу.

Докладніше ситуацію описує фінансовий директор ПАТ “Сумиобленерго” Наталія Кувшинова:
«Хочу зупинитися на рекомендованому платежі, оскільки до цього часу наші споживачі, на жаль, не до кінця розуміють суті такого платежу і вважають, що «Сумиобленерго» змушує оплачувати електроенергію авансом. Це не так. Справа в тому, що рекомендований платіж – це платіж за вже спожиту електроенергію, яка була придбана нами в «Енергоринку» і поставлена споживачеві. Але, зважаючи на те, що між зняттям показань, виставленням рахунку і фактичним платежем проходить достатня кількість часу, ми пропонуємо оплатити суму за цей час користування електроенергією, яка нараховується по середньому споживанню. І, звичайно, цей платіж буде врахований при наступному формуванні рахунку. Впровадження такого механізму і своєчасна оплата електроенергії споживачами дає нашій компанії можливість без затримок розраховуватися з ДП «Енергоринок» і таким чином забезпечити безперебійні поставки електроенергії».

З усіх питань можна звертатися до кол-центру ПАТ “Сумиобленерго”. Телефонуйте: 0 800 300 247. Лінія безкоштовна для споживачів. Оператори кол-центру готові вислухати додзвонювачів цілодобово в будні та вихідні.

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення