telegram Facebook Twitter Youtube

Українець та таджик намагалися незаконно перевезти через кордон України громадян Афганістану

Учора вночі військовослужбовці відділу «Велика Писарівка» Сумського загону затримали два автомобілі, водії яких незаконно перевозили територією України іноземців. Про це повідомляє прес-служба загону.

Близько другої години ночі прикордонним патрулем неподалік населеного пункту Лугівка Великописарівського району затримано автомобіль Daewoo Sens української реєстрації та Opel Astra литовської реєстрації під керуванням громадян України та Таджикистану. Вони перевозили дві групи пасажирів – загалом 7 громадян Афганістану, в тому числі й двоє неповнолітніх. Ні в кого не було жодних документів, що посвідчують особу.

У ході з’ясування обставин виявленого правопорушення попередньо встановлено, що всі іноземці декілька місяців назад виїхали з Афганістану до України. Час поїздки тривав для кожної групи приблизно від одного до трьох місяців, при цьому вони не пам’ятають, яким шляхом та через які країни вони слідували. Кінцевою метою для однієї групи було виїхати до м. Суми з метою працевлаштування, іншої – до Москви (Росія).

Наразі «шукачів щастя» доставлено до пункту тимчасового тримання прикордонного загону з метою проведення подальших перевірочних заходів.

За незаконне перевезення іноземців територією України рішенням Великописарівського райсуду на водіїв транспортних засобів накладено штраф в розмірі по 1700 гривень, кожному.

Останнє оновлення на Середа, 25 листопада 2015, 17:22

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення