telegram Facebook Twitter Youtube

Сумські лісгоспи сумлінні платники податків

«Якщо провести аналіз сплати податків і платежів з 1м3 заготовленої деревини, то в середньому по управлінню сплачено 304 грн. Це найбільший показник по Україні», - коментує податкову політику підприємств Сумського ОУЛМГ начальник управління Віктор Чигринець.

Таксова вартість деревини прямо пропорційна розміру податкового внеску, тому сума податків підприємств з твердолистяною лісосікою відрізняється від решти. Так, Тростянецький лісгосп сплачує з кожного м3 заготовленої деревини 438 грн. Усього ж Тростянецький лісгосп сплатив 19,5 млн. грн. всіх платежів, що є найбільшим показником серед підприємств управління. Другий у рейтинговій таблиці зі сплати податків Свеський лісгосп – 18,0 млн. грн., за ними – Краснопільський та Охтирський лісгоспи, відповідно 17,4 млн.грн. та 16,5 млн. грн.

Найбільшу питому вагу в загальній сплаті податків складає плата за спеціальне користування лісовими ресурсами, її загальна сума становить 50,4 млн. грн., 20,4 млн. грн. з яких надійшло до обласного бюджету. Місцеві кошики лісогосподарські підприємства поповнили на 30 млн. грн., загалом же за 10 місяців поточного року лісгоспи області сплатили до зведеного бюджету і Державних цільових фондівблизько 180 млн. грн., перевищивши відповідний минулорічний показник майже на 80 млн. грн. 

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення