telegram Facebook Twitter Youtube

На Сумщині налагоджується співпраця профтехучилищ і підприємств

Учні Сумського ВПУ будівництва та автотранспорту відвідали підприємство «Керамейя», де отримали безцінний досвід і перспективні плани на майбутнє.

Допитливих завжди цікавить, як виробляється та чи інша річ. Який шлях проходить товар, щоб потрапити на прилавок магазину? Якщо ж мова про те, що стосується твоєї майбутньої професії, така інформація є дуже важливою. Мало кому вдається особисто спостерігати всі етапи виготовлення цегли. У рамках виробничого навчання учні групи мулярів вирушили на екскурсію, щоб дізнатися як «народжується» клінкерна цегла.

Учні училища на власні очі побачили верстати та конвеєрні стрічки, шнеки тощо. Хлопців провели всією лінією виробництва, продемонстрували формування цегли від стану глини до її кінцевої форми. Мулярам просто необхідно знати не тільки про технології кладки цегли, але й про її виробництво. Багато в чому результат будівництва залежить від розуміння якості цегла, складу її матеріалу.

Сумське ВПУ будівництва та автотранспорту продовжить співпрацю з підприємством: майстер-класи, екскурсії та можливість працевлаштування – справа найближчого часу.

Співпраця навчальних закладів та роботодавців – шлях розвитку, запорука того, що випускник буде мати дійсно повні знання, необхідні професійні вміння та робоче місце для реалізації свого досвіду.

Ми глибоко вдячні підприємствам за унікальну можливість для учнів училищ. Це дійсно важливо, коли виробництво з такою відкритістю долучається до навчання майбутніх професіоналів. Інвестування в молодь – це інвестування в майбутнє нашої економіки.

Останнє оновлення на Середа, 25 листопада 2015, 14:17

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення