telegram Facebook Twitter Youtube

Українець хотів провезти з Росії бойову гранату та набої

У пункті пропуску «Юнаківка» під час проведення прикордонно-митного оформлення автомобіля ToyotaTundra, яким повертався з Росії наш співвітчизник, виявлено ручну осколкову гранату Ф-1 та набої калібру 5,45 і 7,62 мм, приховані від контролю. Про це повідомляє прес-служба Сумського прикордонного загону.

Під час проходження усіх необхідних процедур для перетину кордону, прикордонниками за допомогою службової собаки Герди  під переднім пасажирським сидінням виявлено ручну осколкову гранату Ф-1 без запалу. В подальшому, ретельно оглянувши транспортний засіб, правоохоронці виявили під заднім пасажирським сидінням два патрона калібру 5,45 мм та один патрон калібру 7,62 мм.

Наразі виявлені боєприпаси разом з 40-річним чоловіком та автомобілем 2009 року випуску встановленим порядком передано компетентним правоохоронним органам.

До Головного управління Національної поліції в Сумській області направлено повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 201 (контрабанда) та ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Всього з початку року на ділянці відповідальності Сумського загону охоронцями кордону виявлено та вилучено 13 одиниць зброї та 1705 штук боєприпасів.

 

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення