Ощадбанк продовжує кредитувати програми по енергоутепленню

У листопаді поточного року клієнтами філії Сумського обласного управління АТ «Ощадбанк» -  об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків було отримано компенсацію Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2015 роки.

Так, ОСББ «Мальва-5», що зареєстроване в Ромнах, отримало кредит у вересні поточного року в сумі 17 664 грн. на придбання вікон з двокамерними енергоефективними склопакетами. В листопаді воно отримало компенсацію в розмірі 8 390 грн., яка складає 47,50 % від суми кредиту.

«ОСББ № 4», що зареєстроване в м. Глухів, отримало кредит у вересні 2015 року в сумі 22 457 грн. на придбання матеріалів та конструкцій для приладу обліку теплової енергії. В листопаді воно отримало компенсацію в розмірі 13 121 гривень, яка складає 58,43 % від суми кредиту.

«ОСББ № 4» що зареєстроване в м. Конотоп отримало кредит в липні 2015 року в сумі 240 тис. грн. на придбання теплоізолюючих матеріалів. В листопаді було отримано компенсацію в розмірі 80 тис. гривень, яка складає 33,33 % від суми кредиту.

Слід зауважити, що, згідно з діючою державною програмою, компенсація відбувається в розмірі 40% від суми кредиту, залученого на придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів і 70 % від суми кредиту, залученого на придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів для власників квартир в ОСББ які отримують субсидії.

Загалом філією – Сумське обласне управління АТ «Ощадбанк» станом на поточну дату видано вже 321 673 гривні кредитних коштів для п’яти ОСББ в Сумській області, в яких розташовані 258 квартир. Три ОСББ, що утеплюють свої будинки за програмою «Ощадний дім» від Ощадбанку, отримали державну компенсацію за кредитами в листопаді 2015 року. Її загальна сума – 101 512 гривень.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube