telegram Facebook Twitter Youtube

Сумське НВО вчергове підтвердило свою відповідність міжнародним стандартам

ПАТ «Сумське науково-виробниче об'єднання» успішно пройшло ресертифікаційний аудит BUREAU VERITAS Certification, у черговий раз підтвердивши відповідність власної системи менеджменту якості вимогам міжнародного стандарту ISO 9001: 2008.

Минулого тижня на підприємстві працювала команда інспекторів ТОВ «Бюро Верітас Сертифікейшн Україна», яка ретельно вивчила поточний стан технічних, виробничих і допоміжних служб об'єднання. За результатами перевірки зовнішні аудитори засвідчили, що Сумське НВО повторно підтвердило відповідність власної системи менеджменту якості вимогам міжнародного стандарту ISO 9001: 2008.

І ось зараз на підприємство приїхала делегація даної аудиторської компанії на чолі з генеральним директором Анатолієм Звоном. Він прибув, щоб особисто вручити сумським машинобудівникам відповідний сертифікат, який охоплює цілий комплекс робіт, серед яких: проектування, виробництво, ремонт, встановлення й обслуговування газоперекачувальних агрегатів, трубопровідної арматури, станцій для газліфтного видобутку нафти, автомобільних, газонаповнювальних компресорних станцій (КС), лінійних станцій для транспорту газу, дотискувальних КС, виробничого обладнання для хімічної промисловості, продукції для гідроенергетики, вітроелектростанцій та їх складових, установок для освоєння і ремонту свердловин, загальнопромислових насосів, насосів для АЕС, ємностей, теплообмінників, баків тощо.

Анатолій Звон нагадав, що Сумське НВО є першим вітчизняним підприємством, котре підтвердило міжнародний рівень якості виконуваних робіт і продукції, що поставляється, за версією ISO.

«18 років – це значний термін. Він є найбільшим серед промислових компаній України. Безперечно, це заслуга всіх співробітників підприємства. Нам залишається лише побажати сумським машинобудівникам подальших успіхів і не зупинятися на досягнутому», – зазначив керівник ТОВ «Бюро Верітас Сертифікейшн Україна».

«Ще в 1997 році, коли вперше було прийнято рішення перевірити об'єднання на відповідність ISO, ми розуміли, що якщо хочеш бути затребуваним товаровиробником, необхідно відповідати міжнародним нормам. Тому всі ці роки ми беремо кращі напрацювання з власної та світової практики, займаємося розвитком і вдосконаленням, аби бути лідерами у своєму промисловому сегменті», – запевнив заступник генерального директора – директор з виробництва СНВО Олег Парфененко.

Дія сертифіката поширюється на наступні три роки. При цьому щорічно представники BUREAU VERITAS здійснюватимуть наглядові аудити.

BUREAU VERITAS Certification – всесвітньо визнаний сертифікаційний орган у промисловості, який охоплює міжнародні та національні стандарти в галузях якості, професійного здоров'я та безпеки, довкілля та соціальної відповідальності. В даний час кількість клієнтів даної аудиторської компанії перевищує 100 тисяч, в тому числі й понад 1300 українських підприємств.

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення