telegram Facebook Twitter Youtube

Викладач Сумського ПТНЗ – переможець міжнародного форуму

Викладач Сумського ВПУ будівництва та автотранспорту Вячеслав Харьков отримав почесне звання «Лауреат конкурсу» та диплом 1 Ступеня на Сьомому Міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті – 2015». Своєї нагороди він удостоєний за працю «Створення електронного комплексно-методичного забезпечення предмету «Інформатика».

Творча робота здобула перемогу в номінації «Розробка та впровадження в освітню практику інноваційних технологій, технічних засобів навчання, проектів, програм і рішень».

Електронне комплексно-методичне забезпечення предмету «Інформатика»створене по принципу локального сайту, яке може переглядатися на комп’ютері за допомогою будь-якого браузера.  Цей комплекс буде корисним завідуючому кабінетом та викладачу під час різноманітних перевірок, атестацій тощо, а головне – при підготовці до уроків інформатики, при перевірці якості засвоєння знань вихованцями.

Вячеслав Михайлович у роботі з учнями Сумського вищого професійного училища будівництва та автотранспорту активно використовує свої напрацювання, які значно полегшують працю та дозволяють більше часу приділяти взаємодії з вихованцями. Сумське ВПУ-11 відкрите для інновацій, тому заслуги викладача особливо важливі для розвитку училища.

Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» – найбільший в Україні професійний форум освітніх, наукових, та науково-технічних інновацій, який із 2009 року представляє виставку національних і закордонних навчальних закладів; експозицію виробників і дистриб’юторів навчального обладнання та техніки, програм і рішень для освіти; науково-практичні конференції, семінари, презентації; конкурси для закладів освіти, підприємств.

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення