telegram Facebook Twitter Youtube

Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/galleries/2015/20151009-in

Сумський прикордонний загін запрошує громадян на військову службу за контрактом

На підставі Законів України «Про військовий обовязок і військову службу» та «Про Державну прикордонну службу України» Сумський прикордонний загін проводить прийом громадян призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту, військовозобовязаних, резервістів, які не мають військових звань офіцерського складу, а також жінок з відповідною освітою та спеціальною підготовкою віком від 18 до 40 років – на військову службу за контрактом осіб сержанстького і старшинського складу (альтернатива строковій службі).

Кандидати будуть направлені на підготовку до відповідних навчальних закладів Держприкордонслужби України, після завершення якої проходитимуть службу на будь-якій ділянці державного кордону України, в тому числі на корабельно-катерному складі Морської охорони.

Із вимогами до кандидатів та з інших питань, які стосуються призову та порядку проходження служби, громадяни можуть звернутися безпосередньо до Сумського прикордонного загону за телефоном (0542) 67-13-70 або до Окремого регіонального центру комплектування по Сумській області за телефонами: 067-540-73-53, 066-085-88-69.

 {gallery}2015/20151009-in{/gallery}

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення