telegram Facebook Twitter Youtube

День здоров’я під девізом: «Молодий воїн» - у Сумському ВПУ

У Сумському вищому професійному училищі будівництва та автотранспорту відбувся щорічний захід – День здоров'я. Свято для душі та тіла, яке культивує прості, але такі важливі цінності сучасності.

Захід у ВПУ-11 запам'ятається учням і співробітникам своєю масштабністю. Уже вдруге поспіль училище проводить День здоров'я, але цього разу було задано нову планку якості. Усе було організовано яскраво та цікаво - насичена програма красномовно говорить про високий рівень заходу.

«Проведення такого заходу дуже корисне для молоді. Патріотичне виховання формує дійсно важливі цінності. Сумське ВПУ будівництва та автотранспорту «піонери» в проведенні такого Дня здоров’я. І дуже добре, що ця практика стала традицією та впроваджується у навчально-виховний процес», - зазначив депутат обласної ради, заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Іван Боршош.

Традиційно День здоров'я пройшов у стилі військово-патріотичного виховання під девізом: «Молодий воїн». На учасників чекали спортивні змагання та естафети, тренування з надання першої медичної допомоги. Далі «взводи» проходили смуги перешкод на канатній дорозі, після чого учасників очікувала екстремальна гра в пейнтбол.

У свою чергу кадети ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. І. Г. Харитоненка продемонстрували свої здібності та підготували показовий виступ з самооборони. Варто зазначити, що співпраця училища з кадетським корпусом триває вже кілька років. На базі ліцею проходять відпрацювання військової підготовки учнів у рамках програми «Молодий воїн».

Але не змаганнями єдиними жило свято - найкращі команди отримали призи! Солодощі в якості нагороди вибирали самі ж учні училища, що підштовхувало їх більш активно долучатися до змагань. Самі ж вихованці створювали дружню атмосферу: грали пісень під гітару біля вогнища, пригощали усіх гарячим чаєм. Звичайно, була й польова каша. Кожен учасник заходу пригостився смачним обідом.

Відрадно, що досвід Сумського ВПУ будівництва та автотранспорту переймають й інші навчальні заклади. Маємо сподівання, що впровадження програми «Молодий воїн» стане гарною традицією не лише в Сумах, а й по всій Україні.

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення