telegram Facebook Twitter Youtube

Сумські машинобудівники провідали з нагоди Дня людини похилого віку півтисячі ветеранів виробництва

Протягом трьох днів у ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» проходила традиційна для даної пори акція милосердя, котру підприємство приурочує до Дня людини похилого віку. За цей час заводчани відвідали загалом півтисячі ветеранів виробництва, для кожного з яких об’єднання підготувало набори з найнеобхіднішими продуктами харчування.

«Колектив Сумського НВО не забуває своїх колег, які перебувають на заслуженому відпочинку, і намагається їх усіляко підтримати. Особлива ж увага – до самотніх ветеранів виробництва, адже для них заводчани є найріднішими і найдорожчими людьми. А тому на нас лежить велика відповідальність», – відзначає один із координаторів доброчинної акції Сергій Чирва.

Кожен, до кого завітали сумські машинобудівники, щиро радів гостям. «Все моє життя – це завод. І, звісно ж, приємно, що про нас, пенсіонерів, не забувають. Колеги часто телефонують, заходять провідати. Дякую їм за таку турботу», – говорить Неля Дегтяренко, котра 50 років працювала у цеху №4.

Удвох чекали заводчан Ірина Журавська та Раїса Каєта – приятельки, які чимало років поспіль трудилися пліч-о-пліч у цеху №6 і продовжують дружити нині, перебуваючи на заслуженому відпочинку. «Ми живемо поруч, товаришуємо. Я допомагаю Ірині по господарству. А ще часто згадуємо завод. Ми пам’ятаємо підприємство і раді, що воно нас також не забуває», – розповідає Раїса Каєта.

Майстер цеху №5 із піввіковим стажем роботи Геннадій Галкін зізнається, що теж сумує за заводом. «Я дуже любив свою роботу. А ще з мого вікна видно рідний цех, тож часто дивлюсь на нього, пригадую… І вірю, що наше підприємство було, є і завжди буде. Інакше й бути не може – і не такі шторми переживали», – переконаний Геннадій Олександрович.

Традиція проведення акцій милосердя зародилася у Сумському НВО близько 20 років тому. Наступний подібний загальнозаводський доброчинний захід для старшого покоління машинобудівників відбудеться вже навесні, напередодні світлого свята – Великодня. 

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення