telegram Facebook Twitter Youtube

На Сумщині визначили кращих дільничних інспекторів прикордонної служби Східного регіонального управління

23-24 вересня на базі управління Сумського прикордонного загону був проведений другий етап змагання дільничних інспекторів прикордонної служби. Захід відбувся з метою визначення найбільш підготовлених військовослужбовців, які представлятимуть збірну команду Східного регіонального управління на рівні Адміністрації Державної прикордонної служби України. У змаганнях взяли участь команди Харківського та Сумського загонів – всього 10 військовослужбовців, які посіли перші п’ять місць у своїх загонах за результатами першого етапу.

Відкрив змагання заступник начальника штабу – начальник відділу прикордонної служби штабу Східного регіонального управління полковник Вадим Легкодух. «Ці змагання являються одним із методів підготовки військовослужбовців у професійному зростанні. Ви найкращі в своїх загонах, на вас рівняються, і тим кращим, що ви візьмете під час змагань – ви обов’язково поділитеся в органах охорони державного кордону. Тож, бажаю всім показати свою майстерність та досягти високих результатів», - зазначив Вадим Анатолійович, звертаючись з напутніми словами до учасників.

Відповідно до програми змагань перед інспекторами, крім теоретичних завдань, необхідно було вирішити й практичні: з тактики прикордонної служби, особистої безпеки та застосування сили, правової, вогневої та технічної підготовки.

За підсумками запеклої боротьби, в командній першості кращий результат продемонстровано дільничними інспекторами Сумського прикордонного загону.

Команді дільничних інспекторів прикордонної служби Сумського загону вручено перехідний кубок, а всіх учасників змагань за високий рівень професійної підготовки заохочено правами начальника Східного регіонального управління.

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення