telegram Facebook Twitter Youtube

Молодь Сумського НВО провела акцію-сюрприз до Дня машинобудівника

Сумчани, які 27 вересня прогулювалися вулицею Соборна або ж відпочивали зі своїми малюками в дитячому парку «Казка», несподівано для себе стали учасниками акції-сюрпризу від ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання» під назвою «Привітай машинобудівника – отримаєш сувенір».

Заводська молодіжна команда пропонувала всім, хто зустрічався їм на шляху, написати побажання для сумських машинобудівників, а натомість роздавала презенти.

«День машинобудівника – особливий день для нашого колективу і, безумовно, нам хочеться відзначити його якось неординарно. Тим більше, що в цьому році підприємство змінило назву та логотип, і ми вирішили об’єднати ці події воєдино: розділити своє свято з сумчанами і познайомити їх із Сумським машинобудівним науково-виробничим об'єднанням, –повідомила лідер молодіжного об'єднання СНВО Юлія Толстун. – Звісно ж, ми усвідомлюємо, що стара назва заводу ще буде довго жити в нашому місті, особливо в спогадах старшого покоління. Тому ми вирішили почати з маленьких сумчан. І дуже сподіваємося, що наш сувенір їм сподобається, і, може бути вони, коли виростуть, прийдуть працювати саме до нас на підприємство».

Дарували заводчани пазли із зображенням улюблених багатьма дітьми мультиплікаційних героїв Фіксиків, які «складають» новий логотип підприємства. «Чому Фіксики? Тому що вони, як і сумські машинобудівники, чудово розбираються в техніці. Чому пазли? Це не що інше, як конструктор, а хто-хто, а сумські машинобудівники конструювати і складати техніку вміють!» – так прокоментувала ребрендингове рішення СНВО начальник прес-центру Діана Кіріченко.

Акція перехожим сподобалася. «Захід несподіваний, оригінальний та дуже приємний. І подарунки такі символічні. Мій син ще маленький, але обіцяю, що до наступного Дня машинобудівника ми з ним разом зберемо цей пазл, а поки буду сама тренуватися», – пожартувала сумчанка Марина Мамонова.

Ще одна учасниця акції Юлія Ніколаєва у свою чергу зазначила, що завдяки Сумському НВО наше місто знають у всьому світі. «Чудова ідея провести таку акцію: і креативно, і пізнавально, і позитивно. Від усього серця бажаю сумським машинобудівникам процвітання та благополуччя! Нехай нова назва принесе вам успіх!» – додала городянка.

За час проведення акції заводчани презентували містянам понад півтисячі сувенірів і відповідно – зібрали не меншу кількість листівок із поздоровленнями. «Хочемо ми зробити приємно і своїм колегам, адже всі побажання, які написали сумчани, ми розклеїмо на заводських прохідних. Думаємо, що нашому колективу буде дуже приємно отримати привітання від жителів міста», – зауважила молодіжний лідер виробництва хімічного обладнання підприємства Лілія Москаленко.

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення