telegram Facebook Twitter Youtube

Точка допомоги та опори - «Help Point Sumy»

Говорять, усі збіги не випадкові. Кажуть, Бог зводить із тими, хто робить нас кращими. Саме тому дуже складно переоцінити внесок «Help Point Sumy» в розвиток Сумського ВПУ будівництва та автотранспорту.

Маріанна Піффаретті, президент організації «Help Point Sumy», знову допомогла Сумському ВПУ будівництва та автотранспорту. Цього разу надійшла гуманітарна допомога у вигляді спецодягу, сумок для інструменту, зручних столів, ящиків для обладнання та багатьох інших матеріальних цінностей. Вона вже активно використовуються в начальному процесі, полегшує його та призводить до більш ефективних результатів.

Допомога з боку фонду Маріанни Піффаретті стала вже доброю традицією, яку ми високо цінуємо. Кожна річ, подарована училищу, знайшла своє призначення у навчально-виховній діяльності.

Благодійний фонд Маріанни Піффаретті став для навчального закладу справжньою точкою допомоги та опори, яка здатна вселити щастя в душі сотень учнів. Достатньо тільки поглянути на їхні усміхнені обличчя, щоб зрозуміти просту річ: учні отримали не просто подарунки, які зроблять їхнє навчання більш якісним, вони отримали урок на все життя: допомога іншим – це шлях до примирення, дорога любові та поваги.

Керівництво, викладачі та учні глибоко вдячні «Help Point Sumy» за все добро, яке допомагає Сумському ВПУ будівництва та автотранспорту міцнішати та навчати першокласних професіоналів!

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення