telegram Facebook Twitter Youtube

Сумські прикордонники відвідали вихованців центру соціально-психологічної реабілітації дітей

За повідомленням прес-служби Сумського прикордонного загону, 16 вересня керівництво загону на чолі з начальником загону полковником Юрієм Ратніковим, персоналом мобільної прикордонної застави «Суми» та волонтером від громадської організації «Самооборона Сумщини» Валентиною Мишаковою відвідали вихованців підшефного центру соціально-психологічної реабілітації дітей області.

Приводом для відвідування закладу стала неабияка подія – одному з вихованців того дня виповнилося 4 роки. Іменинник Віктор разом з усіма дітьми з нетерпінням чекали гостей, тож з прибуттям військових одразу розпочався святковий концерт та різноманітні ігри, в яких взяли участь усі вихованці центру.

Після завершення концерту маленький Вітя із задоволенням задув свічки на великому святковому пирогу, який внесли прямо до концертної зали. У свій день народження іменинник отримав подарунки від дітей та всього колективу центру. Очільник сумських прикордонників подарував йому іграшковий автомобіль «Джип», кубики «Азбука» та запросив всіх дітей в гості до управління загону. Охоронці кордону також привезли з собою для дітей одяг, іграшки, продукти харчування, фрукти.

Неабиякий інтерес у дітвори викликав показ елементів екіпірування прикордонників. Кожен мав змогу приміряти на себе і бронежилет, і кевларовий шолом, і подивитися у бінокль.

«На сьогоднішній день у центрі перебуває понад 30 діточок, всі вони потребують уваги, тепла, любові та піклування, – розповіла керівник центру Лариса Прудіус. – Тож ми дякуємо нашим захисникам за постійну турботу та допомогу».

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення