telegram Facebook Twitter Youtube

Співчуття

Пам’яті Катерини Юхимівни Левадної

Сумська обласна рада з глибоким сумом повідомляє, що 13 вересня, на 86-му році життя не стало Катерини Юхимівни Левадної, яка до виходу на заслужений відпочинок працювала заступником голови виконавчого комітету Сумської обласної ради.

Керівництво, депутати та працівники виконавчого апарату обласної ради, всі, хто мав честь спілкуватися і працювати з Катериною Юхимівною Левадною, з глибоким сумом сприйняли звістку про її смерть.

Від нас пішла прекрасна й щира людина, яка багато років присвятила служінню рідному краю. Вона була вчителем для цілої плеяди молодих людей, яким надала путівку у життя. Її називали трудівницею, генератором багатьох ініціатив та ідей, що слугували людям.

Катерина Юхимівна була відзначена високими державними нагородами, серед яких три Ордени Червоного Прапора. Є й відзнака від рідної Тростянеччини. Їй було вручено Почесний знак «За вклад у розвиток м.Тростянця».

Катерина Юхимівна Левадна назавжди залишиться в нашій пам’яті як людина високих моральних принципів, доброзичливий товариш і друг, готова завжди підставити плече, вимоглива, але справедливий керівник.

Висловлюємо щире співчуття родині, друзям, близьким покійної з приводу тяжкої, непоправної втрати.

Панахида відбудеться у вівторок, 15 вересня, з 10.00 на першому поверсі блоку залів будинку рад.   

Заступник голови Сумської обласної ради Віра Лаврик, депутати та працівники виконавчого апарату обласної ради

 

Останнє оновлення на Понеділок, 14 вересня 2015, 13:40

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення