telegram Facebook Twitter Youtube

Депутата обласної ради Володимира Демуру призначено керівником Сумського регіонального представництва Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine)

Напередодні свого ювілею місцеве підприємство ТОВ «Горобина» стало дійсним учасником Українського національного комітету міжнародної торгової палати (ICC Ukraine), а директора підприємства, депутата обласної ради Володимира Демуру призначено керівником Сумського регіонального представництва цієї впливової всесвітньої організації. Свідоцтво про членство було урочисто вручено представникам підприємства під час Національного форуму ICC Ukraine «Інвестуйте у майбутнє України», що відбувся 4 вересня цього року у м. Києві з нагоди Дня підприємця.

Міжнародна Торгова Палата (ICC) зі штаб-квартирою у Парижі) – це впливова всесвітня організація, яка має беззаперечний авторитет у розробці сучасних правил та стандартів, які визначають ведення транскордонного бізнесу. Палата співпрацює з такими впливовими міжнародними організаціями, як ООН, СОТ, Світовий банк, МВФ, ОЕСР; представлена у 127 країнах світу та має 93 Національних Комітети.

Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) уповноважений Світовою організацією бізнесу представляти на національній території сучасні тенденції бізнесу та сприяти розвитку міжнародного співробітництва. ІСС Ukraine має 25 регіональних представництв в Україні.

«Головним напрямком діяльності ICC Ukraine є міжнародне співробітництво, створення умов для інтеграції українського бізнесу до міжнародної бізнес – спільноти, - розповідає Володимир Демура. – У цьому напрямку ми плануємо активно співпрацювати з обласною адміністрацією та обласною радою, а також реалізовувати різноманітні благодійні проекти».

Репрезентацію регіонального представництва на Сумщині заплановано на 8 жовтня поточного року. 

 

Останнє оновлення на Четвер, 10 вересня 2015, 16:33

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення