telegram Facebook Twitter Youtube

Сумське НВО відвідала делегація з Польщі

У даний час активно ведуться переговори щодо залучення ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання» до реалізації проектів у Польщі.

У зв'язку з цим 8-9 вересня підприємство відвідала делегація державної нафтогазової компанії PGNiG. Головна її мета – детально вивчити технічні і виробничі можливості об'єднання, а також переконатися, що сумські машинобудівники відповідають їх високим критеріям.

За словами начальника бюро управління з продажів Олександра Татаринова, для Сумського НВО налагодження співпраці з PGNiG – першочергове завдання, адже це один із найбільших у Польщі потенційних замовників продукції, яку виробляє підприємство. «Ми провели чимало репрезентацій, брали участь у різних експозиційних і бізнес-заходах, щоб налагодити контакт із PGNiG, котра є основною нафтогазовидобувною компанією сусідньої держави. У підсумку СМНВО зацікавилися, і теперішній приїзд – це свого роду переломний момент: якщо побачене наших гостей задовольнить, ми отримаємо реальні шанси стати партнерами. Зокрема зараз підприємство бореться за замовлення на виробництво поршневих компресорів для PGNiG, і ми розраховуємо, що цей візит допоможе потенційному партнеру зробити свій вибір», – пояснює Олександр Татаринов.

Під час перебування на підприємстві гості відвідали ряд конструкторських і виробничих підрозділів, серед яких і цех, котрий спеціалізується на випуску поршневого компресорного устаткування. Делегація ретельно вивчала зразки продукції, які в даний час виробляються, цікавилася їхніми технічними характеристиками, нюансами експлуатації. Крім того, представникам PGNiG продемонстрували роботу блоку випробувальних стендів, а також провели екскурсію виставковим центром об'єднання.

«Я приємно здивований, – зазначив заступник директора з експлуатації компанії PGNiG Анджей Райчек. – Сумське НВО має колосальні можливості, що охоплюють практично весь цикл виробництва: від виготовлення литва – до випробування готової техніки в умовах, максимально наближених до реального використання. Причому ще є власна конструкторська служба, команда монтажників, які здатні ввести в дію будь-який об'єкт. У Європі такий комплексний підхід майже не практикується – компанії займають переважно якийсь один сегмент. Тут же ми побачили, наскільки злагодженим може бути виробничий ланцюжок. Ще один важливий фактор – продукція СМНВО має дуже великий запас міцності. На підприємстві роблять акцент на тому, щоб обладнання працювало значно довше сервісного періоду – не роками, а десятиліттями. Такий підхід до ведення бізнесу заслуговує на повагу».

Наступного тижня група фахівців підприємства разом із генеральним директором Олексієм Цимбалом вирушить до Варшави, де візьме участь в одному з ключових нафтогазових експозиційних форумів Європи – виставці «Nafta-Gaz-Chemia 2015». У межах даного заходу сумські машинобудівники збираються не тільки продемонструвати широкий спектр своєї продукції і послуг, а й провести ряд важливих зустрічей, в тому числі і з керівництвом компанії PGNiG щодо налагодження плідної співпраці.

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення