telegram Facebook Twitter Youtube

Сумське машинобудівне НВО проводжає до школи понад 260 своїх першокласників

Напередодні Дня знань у ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання» (Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе) відбулася акція «Наші діти – першокласники». Для малюків заводчан, які йдуть цієї осені до першого класу, підприємство підготувало цікаву розважальну програму, а також вручило подарункові набори зі шкільним приладдям, котре неодмінно знадобиться дітлахам у шкільному житті.

У 2015 році за шкільні парти вперше сядуть 262 дитини, батьки яких працюють у Сумському машинобудівному НВО. «Для цих дітлахів починається новий етап у їхньому житті – особливий, хвилюючий. І нам дуже хотілося зробити так, щоб він їм запам'ятався і, звичайно ж, зацікавив. Ми підготували веселий концерт із популярними мультиплікаційними героями, які на яскравих прикладах розкажуть дітлахам про захоплюючу шкільну пору. Крім того, вже за традицією, зі свята ніхто не піде без подарунків», – зазначив генеральний директор об'єднання Олексій Цимбал.

Цього разу у перший клас дітлахів «збирали» їхні улюбленці – «Смішарики» Крош і Нюша у виконанні артистів заводського Палацу культури. Так що діти (як, між іншим, і їхні батьки) дуже активно брали участь у всіх іграх, підспівували, підтанцьовували і голосно аплодували виконавцям, котрі виходили на сцену.

За словами інспектора з обліку кадрів Ірини Ткачової, свято вдалося на славу. «Мова навіть не в подарунках, хоча, безумовно, це гарна підмога для кожної родини. Адже сьогодні відправити дитину до школи – досить дороговартісний процес, а тут все канцелярське приладдя першої необхідності. Особисто для мене найважливіше, що ми з донькою отримали масу приємних емоцій і заряд позитиву, а це ні з чим незрівнянне відчуття», – сказала мама першокласниці.

Акція «Наші діти – першокласники» в нинішньому році відзначає свій перший маленький ювілей. «Даному проекту виповнилося п'ять років. Не багато, але в той же час це вже серйозна заявка, щоб стати багаторічною доброю традицією колективу сумських машинобудівників», – повідомив голова профспілки «Машметал» Іван Совгіра.

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення