telegram Facebook Twitter Youtube

За сім місяців смертельний травматизм на Сумщині знизився

Кількість нещасних випадків зі смертельним наслідком, що сталися на підприємствах Сумщини протягом 7 місяців 2015 року, суттєво скоротилася у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Не зважаючи на існуючий «мораторій» Кабміну щодо перевірок суб’єктів підприємницької діяльності, тенденція до зменшення рівня травматизму на робочому місці продовжує зберігатися. Рівень смертельного травматизму за сім місяців нинішнього року знизився до трьох нещасних випадки, тоді як у 2014 році за аналогічний період сталося дев’ять трагедій. Це найкращий показник за останні роки.

Протягом перших семи місяців поточного року при здійсненні наглядової роботи було проведено 14 перевірок підприємств області (6 із яких – позапланово).

Виявлено 157 порушень законодавчих та інших нормативно-правових актів з охорони праці. За виявлені порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 16 працівників (з них шість – перші керівники). До органів прокуратури було направлено два подання про притягнення посадових осіб підприємств до відповідальності за порушення Законів про охорону праці, без урахування матеріалів спеціальних розслідувань нещасних випадків.

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення