Мобілізовані сумські прикордонники склали присягу на вірність Українському народові

Сьогодні в Сумському прикордонному загоні відбулося урочисте складання присяги мобілізованими військовослужбовцями, призваними під час шостої хвилі мобілізації. Військову присягу на вірність своєму народові та Вітчизні склали понад 20 прикордонників, серед яких – 7 жінок.

Сумський загін, з урахуванням досвіду попередніх хвиль мобілізації, якісно підготувався, вчасно розпочав та у встановлений термін завершив прийом визначеного приписного складу. Всього ж під час шостої хвилі мобілізації прийнято майже 170 бійців. Більшість призваних – це добровольці. Є й такі, які вже проходили військову службу під час першої та другої хвиль мобілізації як у Прикордонному відомстві, так і в Національній гвардії України та Збройних Силах України.

З новоприбулими завершено проведення планової військової підготовки й найближчим часом вони будуть направлені до підрозділів охорони кордону для подальшого виконання завдань за призначенням.

Урочиста подія відбулася на стройовому плацу. Охоронців кордону привітали керівництво загону на чолі з начальником прикордонного загону полковником Юрієм Ратніковим, ветерани-прикордонники, рідні, близькі, духовенство. Настоятель Свято-Миколаївського храму с. Піщане протоієрей Максим провів обряд освячення всіх військовозобов’язаних. Отець окропив кожного святою водою, побажав всім міцного здоров’я та Божого благословення.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube