telegram Facebook Twitter Youtube

Мобілізовані сумські прикордонники склали присягу на вірність Українському народові

Сьогодні в Сумському прикордонному загоні відбулося урочисте складання присяги мобілізованими військовослужбовцями, призваними під час шостої хвилі мобілізації. Військову присягу на вірність своєму народові та Вітчизні склали понад 20 прикордонників, серед яких – 7 жінок.

Сумський загін, з урахуванням досвіду попередніх хвиль мобілізації, якісно підготувався, вчасно розпочав та у встановлений термін завершив прийом визначеного приписного складу. Всього ж під час шостої хвилі мобілізації прийнято майже 170 бійців. Більшість призваних – це добровольці. Є й такі, які вже проходили військову службу під час першої та другої хвиль мобілізації як у Прикордонному відомстві, так і в Національній гвардії України та Збройних Силах України.

З новоприбулими завершено проведення планової військової підготовки й найближчим часом вони будуть направлені до підрозділів охорони кордону для подальшого виконання завдань за призначенням.

Урочиста подія відбулася на стройовому плацу. Охоронців кордону привітали керівництво загону на чолі з начальником прикордонного загону полковником Юрієм Ратніковим, ветерани-прикордонники, рідні, близькі, духовенство. Настоятель Свято-Миколаївського храму с. Піщане протоієрей Максим провів обряд освячення всіх військовозобов’язаних. Отець окропив кожного святою водою, побажав всім міцного здоров’я та Божого благословення.

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення