telegram Facebook Twitter Youtube

Сумські прикордонники провели екскурсію для дітей з табору «Сузір’я»

Прикордонники Сумського загону продовжують проведення комплексу заходів військово-патріотичного виховання підростаючого покоління українців.

Учора, за ініціативою Великописарівської районної державної адміністрації, міжнародний пункт пропуску для автомобільного сполучення «Велика Писарівка» відвідала тематична зміна Сумського обласного позаміського закладу оздоровлення та відпочинку – табору «Сузір’я» при комунальній установі Сумської обласної ради «Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання». Всього в гості до охоронців кордону завітали майже півсотні дітей, всі вони є  учнями різних шкіл Великописарівського району. До участі у заходах, також долучилися й працівники митниці.

У ході екскурсії дітей ознайомили з інфраструктурою пункту пропуску, особливостями здійснення прикордонного та інших визначених законодавством видів контролю осіб, транспортних засобів, вантажів та іншого майна. Також дітям було продемонстровано роботу мобільного тепловізійного комплексу.

Найцікавішою частиною відвідин пункту пропуску «Велика Писарівка» стало знайомство дітей з прикордонником-кінологом та його чотирилапим помічником – російським спанієлем Даною. Школярі із захопленням дивились на здібності службового собаки, який демонстрував пошук наркотичних засобів. 

На завершення заходу керівник зміни Світлана Курило подякувала охоронцям кордону за змістовну екскурсію, за співпрацю, спрямовану на військово-патріотичне виховання майбутніх захисників нашої Батьківщини.

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення