telegram Facebook Twitter Youtube

«FRUNZE здійснює мрії-2015»: 14 юних сумчан виграли чудовий літній відпочинок

Сьогодні у ПАТ «Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе» заслужені нагороди отримали креативні учасники конкурсу на кращий дитячий твір «Моя чудова сім'я», який вже четвертий рік поспіль серед мешканців рідного міста проводить торгова марка FRUNZE. Цього разу призерів стало ще більше: замість 12, передбачених умовами творчого змагання, журі вирішило заохотити 14 юних сумчан.

Всі вони вже найближчим часом вирушать насолоджуватися літнім відпочинком від підприємства: у колоритних Карпатах, на базі «Сонячна галявина» або ж в одному з кращих оздоровчих дитячих центрів Сумщини – таборі «Чайка».

Цього року твори на конкурс підготували 62 учасники, які змагалися у трьох вікових категоріях: 7-9, 10-12 і 13-16 років. Хтось віддав перевагу прозі, хтось – поезії. Кожна дитина намагалася привнести родзинку в своє оповідання: одні оригінально жартували, інші по-дитячому розмірковували про серйозні речі, але найголовніше – всі без винятку розповіді сповнені любов'ю, теплотою і ніжністю до своїх родин.

Коментуючи результати конкурсу, генеральний директор ПАТ «Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе» Олексій Цимбал зазначив: «З року в рік проект «FRUNZE здійснює мрії» розростається і в плані кількості робіт, і в плані їхньої оригінальності. Не перестаю дивуватися, наскільки талановиті, безпосередні і креативні наші учасники. До слова, деякі з них беруть участь у конкурсі щорічно, але при цьому кожен раз знаходять нову манеру викладу, відкриваючи все нові і нові грані своїх дійсно чудових сімей».

«Кращі твори ми обираємо серцем. Якщо історія бере за душу, викликає емоцію – це і є потенційний призер», – підкреслив голова профспілки «Машметал» Іван Совгіра.

Цього разу найбільше журі запам'яталися твори 8-річної Анастасії Бродської, 12-річного Олексія Лахна і 14-річної Поліни Борисенко. А, отже, саме вони стають щасливими володарями суперпризів від торгової марки FRUNZE – десятиденного відпочинку всією родиною на чудовому курорті «Сонячне Закарпаття», що знаходиться неподалік с. Поляна Свалявського району Закарпатської області.

Другі місця і разом з ними сімейні путівки на базу відпочинку «Сонячна галявина», розташовану в мальовничому куточку Сумського району – селі Битиця, дістаються Владиславі Едель (9 років), Ігорю Бездідьку (10 років) та Олені Білоцерківській (13 років).

Почесні треті сходинки турнірної таблиці посіли 8-річний Валерій Верещагін, 12-річний Іван Полтавський і 14-річна Анна Бойченко. Цих юних оповідачів вже наприкінці поточного місяця зустрічатиме дитячий центр Сумського НВО ім. М.В. Фрунзе «Чайка».

Частину своїх літніх канікул у цьому таборі проведуть і троє народних улюбленців, які були визначені за допомогою Інтернет-голосування на заводському сайті «Соціальна відповідальність FRUNZE». Цього разу найбільше голосів, що відповідають вимогам конкурсу, надійшло за Анастасію Кулик (8 років), Олександра Александрова (12 років) та Юлію Гурову (15 років).

Але й це ще не все. Рішенням журі дві конкурсантки удостоєні додаткових призів від підприємства. За багаторічну активну участь у творчому змаганні 13-річна Анастасія Щедренкова і 16-річна Карина Кузнєцова отримують бонусні путівки в ОДЦ «Чайка».

Вперше конкурс на кращий твір серед юних сумчан на тему: «Моя чудова сім'я» ПАТ «Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе» провело в 2012 році. З того часу щоліта підприємство дарує дітям та їх рідним чудовий відпочинок. Кількість сімей, які точно знають, що мрії збуваються завдяки торговій марці FRUNZE, досягла вже 45. І це ще не межа, адже проект матиме своє продовження. Так що всі бажаючі маленькі мрійники можуть потихеньку готувати свої цікаві розповіді на конкурс 2016 року.

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення