telegram Facebook Twitter Youtube

У червні на рахунки сумських платників ПДВ повернуто 71,3 млн. грн.

«У непростих економічних умовах Державна фіскальна служба вживає усіх можливих заходів, щоб платники Сумщини отримували бюджетне відшкодування», - зазначив Юрій Больбіт, в.о. начальника ГУ ДФС у Сумській області.

Так, у першому півріччі 2015 року підприємства області отримали на рахунки майже 390 млн. грн. у вигляді відшкодованого з бюджету ПДВ. Це майже втричі більше за аналогічний період минулого року (у 2014 році – 128,5 млн. грн.).

Правом на автоматичне відшкодування ПДВ по податкових деклараціях з ПДВ у 2015 році скористались 38 суб’єктів господарювання на суму 148,2 млн. грн. За аналогічний період минулого року 15 суб’єктів господарювання отримали із бюджету відшкодування в автоматичному режимі на суму 102,4 млн. грн.

У червні цього року підприємствам регіону повернуто 71,3 млн. грн., у червні 2014 року – всього 7,2 млн. грн.

Найбільше бюджетне відшкодування у червні отримали: ПАТ «СМНВО ім. М.В. Фрунзе», ТОВ «Гуала Кложерс Україна», ТОВ «Гуалапак Україна», ТОВ «Мотордеталь Конотоп», ПАТ «Технологія», ДП «Завод ОБ ТА ВТ».

«Сподіваємося, що позитивна тенденція збережеться до кінця року, - зазначив Юрій Больбіт. – Ми для цього робитимемо усе можливе».

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення