telegram Facebook Twitter Youtube

Рівень смертельного травматизму на Сумщині знизився втричі

За шість місяців 2015 року кількість нещасних випадків зі смертельним наслідком, що сталися на підприємствах Сумщини, значно скоротилася у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Також кількісне скорочення торкнулося випадків загального виробничого травматизму – у І півріччі травмувалося на дві особи менше, ніж торік за цей же час.  

Аналіз стану охорони праці та промислової безпеки на Сумщині свідчить, що тенденція до зменшення рівня травматизму на робочому місці продовжує зберігатися, навіть не зважаючи на існуючий «мораторій» Кабміну щодо перевірок. 

Рівень смертельного травматизму за шість місяців нинішнього року знизився до двох нещасних випадки, тоді як у 2013 році за аналогічний період сталося шість трагедій. Це найкращий показник за останні роки.

Кількість випадків загального травматизму на підприємствах області також зменшилась за І півріччя 2015 року в порівнянні із минулим роком на два потерпілих – із 58 до 56 випадків.

Протягом перших шести місяців поточного року при здійсненні наглядової роботи було проведено 153 перевірки виробничих об’єктів. Виявлено 58 порушень законодавчих та інших нормативно-правових актів з охорони праці. За виявлені порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 10 працівників (з них половина – перші керівники). До органів прокуратури було направлено два подання про притягнення посадових осіб підприємств до відповідальності за порушення Законів про охорону праці, без урахування матеріалів спеціальних розслідувань нещасних випадків.

Варто нагадати, що впродовж І півріччя 2015 року перевірки підприємств, установ і організацій, фізичних осіб-підприємців контролюючими органами, зокрема Держгірпромнаглядом України, здійснювалися за заявками суб’єктів господарювання щодо його перевірки. Ця норма передбачена Законом України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність деяких законодавчих актів України» від 31.12.14 року. 

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення