telegram Facebook Twitter Youtube

У Сумському НВО ім. М.В. Фрунзе вручили народну молодіжну премію

З нагоди Дня молоді у ПАТ «Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе» вперше відбувся конкурс «Народна молодіжна премія», результат якого залежав винятково від активності представників трудового колективу підприємства.

Згідно з задумом організаторів як конкурсантів, так і безпосередньо переможців обирали самі заводчани. Фрунзенці, маючи на гадці молодого колегу, який, на їхню думку, гідний нагороди в будь-якій із трьох запропонованих номінацій: «Професіонал своєї справи», «Захисник України, волонтер», «Культура і спорт», могли подати заявку з характеристикою свого кандидата. Зрештою, завдяки заводчанам учасниками конкурсу стали 33 молодих фрунзенці.

Далі стартував другий етап конкурсу – Інтернет-голосування на заводському сайті «Соціальна відповідальність FRUNZE», в рамках якого все ті ж співробітники об'єднання визначали, хто саме стане лауреатом перших, других і третіх премій від підприємства в кожній номінації.

«Даний конкурс цікавий тим, що його доля залежала від згуртованості та небайдужості нашого колективу. І мені дуже приємно, що підтримка, повага один до одного – не порожній звук для сумських машинобудівників. А ще я вважаю за необхідне звернути увагу на нашу молодь, адже саме від життєвої позиції і людських якостей, майстерності та вмінь цих хлопців і дівчат залежить, яким буде майбутнє рідної країни в цілому і нашого підприємства зокрема», – зазначає генеральний директор ПАТ «Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе» Олексій Цимбал.

Отже, максимальну підтримку від працівників об'єднання в номінації «Професіонал своєї справи» отримав 32-річний Андрій Кияшко, котрого колеги номінували, а потім і дуже активно підтримували як одного з найперспективніших молодих керівників. Андрій прекрасно знає свою справу, постійно самовдосконалюється і стрімко зростає в професійному плані. У категорії «Захисник України, волонтер» найбільше голосів прийнято за 23-річну Тетяну Шатілову, яка регулярно здає кров та її компоненти для воїнів АТО. Беззаперечним лідером у групі «Культура і спорт» визнаний 25-річний Олексій Шнейдман – переможець відкритого чемпіонату м. Суми та Сумської області з жиму лежачи за версією Асоціації пауерліфтингу України, а також бронзовий призер відкритого чемпіонату України GPC-2015. Всім переможцям підприємство передбачило премії по 1 тис. грн.

Другі результати і відповідно другі премії в розмірі 500 грн. кожному отримують Олена Бруньова (30 років), котру фрунзенці відзначили за її професійні досягнення, Сергій Кіріченко (33 роки), який нещодавно повернувся із зони проведення антитерористичної операції, і Володимир Коваленко (35 років), котрий пише прекрасну прозу і вже навіть видав свою книжку.

Завершують призові трійки у своїх номінаціях 28-річна Юлія Вітренко («Професіонал своєї справи»), 30-річна Анна Сидоренко («Захисник України, волонтер»), а також 31-річна Лілія Москаленко («Культура і спорт»). В якості заохочення Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе нагороджує цих конкурсанток преміями по 300 грн. кожній.

До слова, віншування лауреатів першої народної молодіжної премії FRUNZE було вирішено провести активно, патріотично і масово. На базі відпочинку «Сонячна галявина» 28 червня відбулися «Молодіжні старти», де чотири загальнозаводські збірні демонстрували свої силу, швидкість, влучність та витривалість. Усі команди, а також їхні кращі гравці отримали чудові подарунки для відпочинку в колі друзів.

«У цей непростий час дуже важливо бути згуртованими. Дане спортивне змагання дало можливість фрунзенцям відчути єдність нашого колективу і підняти собі настрій», –  вважає голова профспілкової організації «Машметал» Іван Совгіра.

***

У рамках заходу сумські машинобудівники вшанували пам'ять фрунзенців, які віддали життя, захищаючи Україну. У вересні 2014 року загинув Ігор Завальний. У жовтні – Сергій Палешко. У грудні не стало Ігоря Косточки. У лютому під Дебальцевим обірвалося життя Дмитра Лісовенка. Заводчанам-захисникам держави було 22, 28, 39 і 32 роки відповідно... Щоб підтримати родини Героїв, ПАТ «Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе» додатково до раніше наданої допомоги перерахує їм по 3 тис. грн.

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення