telegram Facebook Twitter Youtube

Творчі здобутки юних талантів Сумщини - до Дня Конституції України

У в м. Путивль відбулося обласне свято дитячої творчості «Юні таланти Сумщини – рідній Україні»

Вітаючи учасників та гостей мистецького дійства, начальник управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації Олена Мельник зазначила: «На Сумщині створено належні умови для духовного, культурного, інтелектуального, фізичного розвитку дітей та юнацтва. Завдання влади – надати можливість кожній дитині розкрити свої таланти. Дорогі діти! Використовуйте ці можливості, проявляйте себе, творіть і знайте, що всі ваші починання будуть підтримані».

Заклик було почуто. На сцені Путивльського районного будинку культури продемонстрували свої досягнення кращі дитячі вокальні, хореографічні, акробатичні колективи та виконавці, які упродовж року вибороли перемоги на конкурсах й турнірах обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Усе дійство перетворилося на унікальну казкову країну дитинства в реальності, яку разом з талановитими мешканцями Сумщини відвідали такі популярні сьогодні Нолик та Сімка з мультсеріалу «Фіксики».

Найбільш приємні несподіванки заходу чекали на ще одному майданчику просто неба – у державному історико-культурному заповіднику в м. Путивль. Діти відвідали цікаві екскурсії, побачили унікальні зразки військової техніки, скуштували справжнього «партизанського» кулішу. А ще - взяли участь у розважальній програмі, цікавих конкурсах та естафетах, насолоджувалися ігротеками, повітряними атракціонами та цікавим спілкуванням.

На згадку про велике свято дитячих талантів учасники отримали дипломи та пам’ятні сувеніри.

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення