telegram Facebook Twitter Youtube

Сумські школярі відвідали прикордонників

Прикордонники Сумського загону продовжують організовувати заходи з військово-патріотичного виховання учнівської молоді.

Днями в гості до сумських охоронців кордону завітали учні та вчителі 7, 8 та 10 класів Сумських спеціалізованих шкіл І-ІІІ ступенів № 2 ім. Д.Косаренка та № 10 ім. Героя Радянського Союзу О. Бутка. Усього понад півсотні школярів.

Прикордонники розповіли дітям про завдання, які вони виконують на тренуваннях продемонстрували зразки зброї та техніки, яка є на озброєнні в Державній прикордонній службі України. Великий інтерес хлопчики й дівчатка виявили до протитанкового озброєння. Також позитивні емоції та оплески викликав виступ кінолога старшини Андрія Безбабних зі своїм вірним вихованцем – службовим собакою Нора. Лабрадор безпомилково знаходив закладки зброї та вибухівки, чітко і неухильно виконував команди свого хазяїна.

На завершення заходу начальник вогневої підготовки загону підполковник Юрій Борисюченко побажав школярам приємного літнього відпочинку та оздоровлення, а також запросив майбутніх захисників нашої Батьківщини після завершення навчання поповнити ряди Державної прикордонної служби України.

Останнє оновлення на Середа, 17 червня 2015, 14:43

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення