telegram Facebook Twitter Youtube

Діти сумських прикордонників – учасників АТО - відправилися на відпочинок до Прикарпаття

Діти сумських прикордонників відправилися на літнє оздоровлення до одного з найкращих дитячих таборів Прикарпаття.

«До групи включено 32 дітей, батьки яких є учасниками АТО. Батьки двох дітей отримали поранення різного ступеню під час виконання завдань із забезпечення правопорядку на державному кордоні в зоні проведення антитерористичної операції, ще однієї дитини батько перебував у полоні», - зазначив заступник начальника загону – начальник відділу персоналу полковник Олександр Гавлюк.

Дана поїздка організована під егідою Сумської обласноїорганізаціїТовариства Червоного ХрестаУкраїни та за підтримки Злученого Українсько-Американського Допоміжного Комітету. Також слід відмітити, що активну участь в організації відпочинку та відправленні дітей узяли волонтер від громадської організації «Самооборона Сумщини» Валентина Мишакова та командир загону першої допомоги «Волонтер» Надія Ямненко.

На шляху прямування група зробить зупинку в м. Київ, де за безпосередньої участі загону першої допомоги Київської міського Товариства Червоного Христа України для дітей будуть проведені екскурсії до Зоологічного музею, Ботанічного саду та Музею води. Крім цього, для дітей сплановані оглядові екскурсії у м. Івано-Франківськ, м. Дрогобич, а також організовані походи на вершини гір.

Діти перебуватимуть у таборі протягом двох тижнів. Для них передбачено проведення ряду розважальних, культурно-просвітницьких заходів, спортивних змагань.

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення