telegram Facebook Twitter Youtube

Нарада керівників клубних закладів Сумщини

У Сумах відбулась обласна нарада на тему «Сучасний клубний заклад як центр збереження та популяризації культурних надбань», метою якого стало підвищення кваліфікаційного рівня керівників клубних закладів та організаційно-методичних центрів, зміцнення кадрового потенціалу і поширення кращого досвіду роботи.

Захід проходив у інтерактивному форматі, що дозволило кожному учаснику висловити власну думку стосовно питань, які були включені до програми наради. Зокрема, проведено аналіз діяльності клубних установ за результатами здачі статистичної звітності 2014 року. Відбувся відкритий діалог про важливість патріотичного виховання в контексті піднесення національної ідеї як невід’ємної складової сталого розвитку українського суспільства.

Директор Комунального закладу Сумської обласної ради - Сумський обласний науково-методичний центр культури і мистецтв Євгенія Бистрицька зазначила, що культура – це нерозривна єдність традиції та інновації, збереження своєї сутності й одночасний розвиток. «У контексті регіональної культурної політики завдання клубних закладів Сумщини полягає в тому, аби генерувати таку культурну політику, яка забезпечуватиме рух уперед самобутній і сильній Україні», - акцентувала увагу керівник центру.

Під час наради були зроблені акценти на особливості проведення в області другого етапу культурно-мистецького фестивалю «Тобі, єдина Україно, натхнення, творчість і любов!», присвяченого 25-й річниці незалежності України, обласного огляду-конкурсу любительських об'єднань та клубів за інтересами. Крім того, розглядались актуальні питання з нормативно-правового забезпечення діяльності клубних закладів.

У ході проведення презентації соціально-культурного дослідження «Сучасне дозвілля. Погляд професіонала» керівники клубних установ були залучені в якості експертів для визначення пріоритетів ефективного розвитку клубної сфери та можливості інтегрування в систему європейських цінностей з урахуванням традиційних особливостей української культури.

Практичною складовою наради був обмін досвідом з питання застосування інноваційних соціальних і дозвіллєвих практик у напряму організації роботи з дітьми, підлітками та молоддю, змістовного та корисного родинного дозвілля. Учасники також отримали методичні та репертуарні матеріали на допомогу творчим працівникам клубних закладів Сумщини.

 

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення