telegram Facebook Twitter Youtube

Дитячий табір «Чайка» Сумського НВО ім. М.В.Фрунзе готується до відкриття літнього сезону

З 16 червня в дитячому центрі «Чайка» ПАТ «Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе» стартує новий оздоровчий сезон.

Цього літа табір готовий подарувати незабутні канікули понад 1300 маленьких сумчан та гостей нашого міста. До їхнього приїзду заклад вже практично готовий і до того ж розроблена цікава, змістовна, креативна розважальна програма.

Протягом сезону-2015 у фрунзенському дитячому центрі відбудеться три зміни: з 16 червня по 3 липня, з 7 по 24 липня і з 28 липня по 14 серпня.

«Уже традиційно кожний заїзд у нас присвячується новій темі. Цього разу юні відпочивальники, які приїдуть в «Чайку» на першу зміну, побачать усю багатогранність і багатство рідної країни. Україні є чим пишатися, і ми хочемо це показати своїм маленьким гостям. На другому заїзді наш табір перетвориться на Голлівуд. Дітей чекає незабутній світ кіно, блиск софітів, табірна алея слави та інші принади життя справжніх знаменитостей. А ось третя зміна – це період подорожей у часі. Наші маленькі відпочивальники погостюють у різних століттях, дізнавшись багато цікавого і захоплюючого», – розповідає директор ОДЦ «Чайка» Володимир Панченко.

Заводський дитячий табір намагається йти в ногу з часом і відповідати запитам молодого покоління, а тому щороку розширює спектр розваг для своїх гостей. Цього літа діти стовідсотково побувають у боулінгу, відвідають конеферму і за бажання покатаються на конях. Для тих, кому більше до вподоби «залізні коні», передбачені поїздки на мото- і квадроциклах. Заплановані також майстер-класи з туризму, змагання з лазертагу, пейнтболу тощо. Відбудеться й одна з найулюбленіших забав дітвори – загальнотабірна пінна дискотека.

Крім цього, збільшується кількість навчальних і розвиваючих секцій для дітей. До різних спортивних і хореографічних гуртків, груп із бісероплетіння та паперопластики в поточному році додадуться уроки з виготовлення м'яких іграшок, а також предметів з усього, що є під рукою.

У поточному році повна вартість путівки в ОДЦ «Чайка» становить 3558 грн. Для дітей співробітників ПАТ «Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе» відпочинок у заводському таборі традиційно буде коштувати лише 10% від цієї суми.

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення