telegram Facebook Twitter Youtube

Сумське приватне акціонерне товариство «Технологія» відзначило свій срібний ювілей

На урочистостях з нагоди свята заступник голови Сумської обласної ради Віра Лаврик відзначила високий професіоналізм колективу на чолі з головою наглядової ради Володимиром Зайцем. АТ «Технологія» багато років робить вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста Суми, успішно займається благодійною діяльністю.

З останніх прикладів – капітальний ремонт відділення реанімації Сумської міської дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди. Меценати, відзначаючи свій 25-річний ювілей від дня заснування підприємства, вирішили зробити подарунок. Ось тільки не собі, а рідному місту. Тож на розширення відділення, нову сантехніку, сучасне медичне обладнання спрямували 1,5 мільйона гривень. До речі, підприємство тільки за останні п’ять років надало допомогу дитячому медичному закладу на 988 тисяч гривень, в тому числі закупило медикаментів на 168 тисяч гривень.

З нагоди 25-річчя з дня створення підприємства очільник обласних парламентарів нагородила Почесною грамотою Сумської обласної ради колектив приватного акціонерного товариства «Технологія». Відзначена і багаторічна плідна праця, високий професіоналізм, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків оператора автоматичних та напівавтоматичних ліній верстатів та установок цеху № 4Галини Любивита

робітниці з комплексного обслуговування та ремонту будинків господарчої служби приватного акціонерного товариства «Технологія»Ольги Бурди. Їм Віра Іванівна вручила цінні подарунки Сумської обласної ради.

А взагалі того дня і керівництво АТ «Технологія» не поскупилося на щедрі подарунки своїм працівникам: було вручено ключі від двох квартир та автомобіля, презентовано телевізори, інші дари.

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення