telegram Facebook Twitter Youtube

Підприємствам Сумщини з початку року відшкодовано понад 290 мільйонів гривень ПДВ

У січні-квітні 2015 року 26 підприємств області отримали на рахунки 291,1 мільйона гривень у вигляді відшкодування податку на додану вартість. З них в автоматичному режимі – 105,3 млн. грн. Це більше, ніж за аналогічний період минулого року на 172,4 млн. грн. (У січні – квітні 2014 року відшкодовано всього 118,7 млн. грн.).

Значну суму відшкодування підприємства Сумщини отримали у квітні цього року – 198 млн. грн. Найбільше коштів з початку року отримали: акціонерне товариство «З НЕМ «Насосенергомаш» - 116,7 млн. грн., публічне акціонерне товариство СМВО ім. М.В. Фрунзе - 47,8 млн. грн.; ТОВ «Гуала Кложерс Україна» – 26 млн. грн., ТОВ «Мотордеталь – Конотоп» – 20,6 млн. грн.

«Повернуті державою кошти мають пришвидшити процес оздоровлення економіки в регіоні, - зазначив Юрій Больбіт, в.о.начальника Головного управління ДФС у Сумській області. - У травні ми також очікуємо та активізацію цього процесу, щоб підприємства Сумщини вчасно отримували кошти і спрямовували їх для розвитку своїх виробництв».  

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення