telegram Facebook Twitter Youtube

Практика здобуття освітнього досвіду від країн заходу впроваджується у Сумському ВПУ будівництва та автотранспорту

Сумське ВПУ будівництва та автотранспорту відвідали гості з Німеччини Анна Романова та Дмитро Філімонов з ініціативою впровадити практику дуального навчання.

Представник Департаменту розвитку ділового туризму і регіонального співробітництва Дмитро Філімонов впроваджує пілотний проект дуального навчання. Вперше його запустять на території України, і наш навчальний заклад серед учасників проекту.

Система дуальної освіти - це така практика, коли в підготовці молодих фахівців беруть участь одразу дві установи – навчальний заклад і навчальне підприємство. Процес організований так, що в училищі молода людина спочатку отримує базові теоретичні знання. А безпосередньо виробниче навчання проходить на підприємстві за кордоном. Там учень виконує роботу, пов’язану саме з обраною спеціальністю. При цьому він отримує не лише якісні знання, а й кошти за свою діяльність. Підприємство оплачує таку практику, що робить таке навчання ще більш привабливим. Учні Сумського ВПУ будівництва та автотранспорту отримають унікальну можливість проходити виробничу практику в умовах виробництв європейського стандарту.

Представник компанії WMU GmbH Анна Романова розроблює програми підготовки для викладачів та керівників навчальних закладів.

Викладачі також зможуть отримати якісні знання від європейських колег. Підвищення кваліфікації для викладачів, курсова підготовка, семінари та конференції зосереджені на підтримання якості навчання, що базується на самих сучасних дослідженнях і технологіях. Дана компанія ґрунтовно підходить до професійної підготовки та пропонує до реалізації наступні питання: концепція, планування, проведення та оцінка освітніх процесів і курсів підвищення кваліфікації в Німеччині, планування семінарів та навчальних курсів на теми із галузі професійної освіти і відрядження експертів для проведення навчання за межами Німеччини, планування та організація конференцій на тему професійної освіти, проведення досліджень і оцінка результатів, підготовка навчальних та навчальних матеріалів в галузі сучасних концепцій освіти і професійної підготовки, сприяння та консультація в розробці сучасник концепцій освіти та професійної підготовки, підтримка при пошуку міжнародних партнерів для спільних проектів у сфері професійного навчання.

Таким чином, практика здобуття освітнього досвіду від країн заходу впроваджується у Сумському ВПУ будівництва та автотранспорту. Навчання за кордоном мрія вже не мрія, а цілком реальна практика.

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення