telegram Facebook Twitter Youtube

Висока відзнака національного конкурсу «Благодійна Україна» поїхала на Охтирщину до ПрАТ «Сад»

У приміщенні Національного культурно-мистецького і музейного комплексу «Мистецький Арсенал» відбулося нагородження переможців третього національного конкурсу «Благодійна Україна». 

На розгляд журі доброчинці з усіх куточків України надали понад три сотні благодійних програм і проектів, масштабних акцій та особистих добрих вчинків. Серед них і матеріали ПрАТ «Сад» (керівник Олексій Сугак) під назвою «Розвиток села – у наших руках».

Володарями найвищої доброчинної нагороди України «Янгол Добра» цього року стали переможці у 10 конкурсних та трьох спеціальних номінаціях. Приємно, що до їх числа потрапили й наші земляки, чия благодійна діяльність, що добре відома на Охтиршині, отримала високу оцінку й на загальнонаціональному рівні. ПрАТ «Сад» удостоєний цієї нагороди в номінації «Благодійник: компанія-малий бізнес (у т.ч. фізична особа - підприємець)».

Участь у церемонії нагородження, яку провели заслужена артистка України, член Наглядової ради Національного конкурсу «Благодійна Україна» Анжеліка Рудницька і голова оргкомітету конкурсу, президент Асоціації благодійників України Олександр Максимчук, взяли дружина Президента України Марина Порошенко, заступник Голови КМДА Ганна Старостенко, Голова Наглядової ради МБФ «Україна3000» Катерина Ющенко, фронтмен гурту «KOZAK SYSTEM» Іван Леньо, члени Наглядової ради і Правління Асоціації благодійників України, представники міністерств, відомств, посольств, іноземних місій в Україні та ін. Для учасників церемонії співали Оксана Муха, вокальний колектив «Ва-Банк», дует у складі оперної співачки Олени Гребенюк та солістки ансамблю «Українські Барви» Оксани Стебельської.

Чествували керівника ПрАТ «Сад» Олексія Сугака й на районному рівні під час сесії районної ради. Крім керівників районної влади його прийшли привітати очільники сільських громад та навчальних закладів, повсякденну турботу про яких виявляє очолюване ним підприємство.

Подякувавши Охтирській РДА за допомогу в оформленні матеріалів, Олексій Сугак зазначив, що висока нагорода є також заслугою Віктора Сугака та всього колективу ПрАТ «Сад».

Останнє оновлення на Понеділок, 23 березня 2015, 12:31

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення