telegram Facebook Twitter Youtube

Позачергові загальні збори акціонерів Сумського НВО ім. М.В. Фрунзе не відбулися

Позачергові загальні збори акціонерів ПАТ «Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе», заплановані на 17 березня 2015 року, не відбулися через відсутність кворуму.

За словами генерального директора Сумського НВО ім. М.В. Фрунзе Олексія Цимбала, збори акціонерів не вдається провести вже третій рік поспіль.

«Ми розраховували, що хоча б цього разу акціонери зберуться. Адже на порядку денному стояли вкрай важливі питання для підприємства, серед яких: розгляд підсумків роботи за 2012-2013рр., переобрання членів наглядової ради, затвердження перспективних напрямків діяльності на 2015р., узгодження укладення значних угод та ін. Але необхідний кворум знову зібрати не вдалося», –  заявив керівник НВО ім. Фрунзе.

ПАТ «Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе» є одним із найбільших в Європі виробників газоперекачувальних агрегатів і комплектних компресорних станцій різного призначення; широкої номенклатури насосів, компресорів, центрифуг, обладнання для хімічної, газової та нафтопереробної промисловості, атомних електростанцій.

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення