telegram Facebook Twitter Youtube

На Сумщині задекларували доходів майже на 101,9 мільйонів гривень

Спадщину та подарунки від осіб не першого ступеня споріднення протягом січня-лютого 2015 року задекларували 886 жителів Сумської області. Про це інформує прес-служба ГУ ДФС у Сумській області.

Як свідчить аналітика, найчастіше сумчани успадковували та отримали у подарунок вартісну нерухомість, а сума задекларованих доходів сягнула 81,5 мільйона гривень. Тим часом, 206 сумчан подали декларацію про доходи від здачі в найм нерухомого майна, внаслідок чого задекларовано 2,4 мільйонів гривень.

Продаж рухомого та нерухомого майна теж підлягає декларуванню, - звертають увагу громадян фахівці ДФС у Сумській області. Саме про такі доходи вже відзвітували 94 сумчанина. А загалом про доходи, отримані у 2014 році, в податкові інспекції Сумщини відзвітувалися 2073 громадянина.

Фахівці ДФС Сумщини нагадують, що деклараційна кампанія триватиме до 1 травня 2015 року. На період деклараційної кампанії режим роботи Центрів обслуговування платників та відділень при ОДПІ області адаптовано до потреб декларантів.

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення