telegram Facebook Twitter Youtube

Поштовики області привнесли оновлення у Вороніж

Нині не так уже й багато приємних новин. Однак вони трапляються. Серед таких – недавня новина про відкриття оновленого відділення поштового зв’язку (ВПЗ) у селищі Вороніж Шосткинського району. 

Як розповів депутат обласної ради, керівник Сумської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Володимир Криштоп, раніше ВПЗ у Воронежі розміщувалось у будинку, якому майже 130 років. Звісно, умови тут були не з кращих. Отож Сумська дирекція звернулася до селищної ради з проханням про надання в оренду нового приміщення. Це питання було винесене на сесію Вороніжської селищної ради. Депутати вирішили виділити під ВПЗ приміщення у самій будівлі ради. Причому, за пільговою орендною платою - 1 грн. у рік. Також депутатський корпус погодив строк оренди - 15 років.

Відтак нещодавно відбулося урочисте відкриття оновленого ВПЗ. Тепер воно розміщене у приміщенні ради в самому центрі селища, що дуже зручно для відвідувачів. Тут – три кімнати. У ход  ремонту були змонтовані пластикові вікна, підвісна стеля, відремонтовано стіни, підлогу.

На свято відкриття зібралось чимало людей. Воно вийшло дуже теплим і наповненим словами вдячності. Поштовики дякували депутатам та селищному голові Валерію Ястребову за виділення приміщення, за спільну працю і порозуміння між владою та поштою. Начальник оновленого поштового відділення Світлана Підень раділа, що у поштовиків тепер хороша відремонтована оперзала, кімната для листонош та комора. Валерій Ястребов подякував дирекції за виділення коштів на капремонт. Депутати селищної ради вручили працівницям ВПЗ цінний подарунок. Зі словами вдячності виступали і мешканці Воронежа, які прозвучали у віршованій формі.

Коментуючи цю подію, Володимир Криштоп зазначив, що як би не було економічно складно поштовики області все ж за можливості робитимуть ремонти, поліпшуватимуть умови праці та обслуговування клієнтів. І, якщо місцева влада сприяє цим процесам, як було у Воронежі, то оновлення приходить швидше. 

 

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення