telegram Facebook Twitter Youtube

Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе виготовило ємнісне обладнання для Полтавської газонафтової компанії

ПАТ «Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе» завершило виробництво сепаратора високого тиску та дегазатора низького тиску на замовлення СП «Полтавська газонафтова компанія». Техніка успішно пройшла випробування і підготовлена ​​до відвантаження.

Виготовлена ​​Сумським НВО ім. М.В. Фрунзе продукція призначена для облаштування технологічної лінії з отримання природного газу та конденсату. Зокрема, сепаратор, який представляє собою горизонтальну ємність масою 5,5 тонн, розрахований на тиск до 100 атм. Вага дегазатора, що є вертикальним апаратом, становить 2,5 тонн, його робочий тиск – 20 атм.

Як відзначає провідний менеджер управління з продажів Віктор Гаркуша, представники Полтавської газонафтової компанії були присутні при проведенні гідровипробувань устаткування, а також здійснили його попереднє приймання. Отриманими результатами замовник залишився задоволений. Таким чином, відвантаження продукції відбудеться в найближчі дні. Доставка буде здійснюватися автомобільним транспортом.

Даний контракт – це перший досвід співпраці між сумськими машинобудівниками та спільним українсько-британським підприємством «Полтавська газонафтова компанія», яке спеціалізується на видобутку нафти і газу, а також пошуку і розвідці нових родовищ в Україні.

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення