telegram Facebook Twitter Youtube

Лісівники Сумщини відтворюють ліси та допомагають військовим

24 лютого за участю директорів лісогосподарських, лісомисливських та мисливських підприємств, а також керівників структурних підрозділів відбулося чергове засідання колегії Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства.

На ній були розглянуті питання лісокультурного виробництва, роботи підрозділу аудиту та стан мобілізаційної підготовки лісогосподарських підприємств галузі.

Головний спеціаліст відділу лісового господарства управління Михайло Перфілов повідомив, що у 2014 році лісогосподарські підприємства виконали планові показники по відтворенню лісів на 136 %, відтворивши 1511 га лісу та позапланово створили 7 га захисних насаджень у Кролевецькому лісомисливському господарстві.

Перевиконати планові показники посприяла затяжна тепла осіння погода, яка, поряд з цим, дала можливість підготовити 598 га ґрунту під лісові культури наступного року. 

Також Михайло Перфілов зазначив, що минулоріч лісгоспи створили 25 га плантаційних лісових культур швидкоростучих порід, що склало 208 % до плану, та на 118 % виконали план по створенню плантацій новорічних ялин – це в загальному 20 га. Було посіяно 10,9 га лісових розсадників та вирощено 15,5 млн. сіянців стандартного садивного матеріалу. Всього на підприємствах управління функціонує 66 лісових розсадників, що займають площу 90 га., з яких 17 постійних (76,6 га), решта 49 – тимчасові (13,4 га).

Підводячи підсумок розгляду даного питання, начальник Сумського ОУЛМГ, депутат обласної ради Віктор Чигринець акцентував увагу директорів підприємств на неухильному виконанні всіх планових завдань з лісокультурного виробництва, адже невиснажливе ведення лісового господарства, збереження і розширене відновлення лісів  є пріоритетним напрямком діяльності лісової галузі.

Під час розгляду питання стану мобілізаційної підготовки в державних підприємствах управління Віктор Чигринець проаналізував у розрізі лісгоспів допомогу, яку надали підприємства галузі, працівники трудових колективів на антитерористичні операції. Загалом на проведення АТО лісгоспи спрямували 2,3 млн.грн., передали 16 одиниць техніки, більше 60 працівників підприємств мобілізовані до Збройних сил України. звернув особливу увагу директорів лісгоспів на виконанні доведеного управлінням мобілізаційного завдання: «Я ще раз повторюся, що в цей нелегкий для держави час ми маємо сконсолідувати всі зусилля для допомоги у вирішенні проблем загальнодержавного значення».

Останнє оновлення на П'ятниця, 27 лютого 2015, 14:47

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення