telegram Facebook Twitter Youtube

Дитячі малюнки – проти тероризму

В Управлінні СБ України в Сумській області відбувся конкурс дитячих малюнків на тему «Ні – тероризму», у якому взяли участь учні Штепівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату.

У січні ц.р. колектив Управління СБ України в Сумській області звернувся до підшефної школи з пропозицією взяти участь у конкурсі дитячого малюнка, за результатами якого будуть відібрані роботи для розміщення на білбордах області.У конкурсі взяли участь усі бажаючі. Близько двадцяти малюнків ( у тому числі, результати колективної творчості) було відібрано педагогами та співробітниками Управління і незабаром деякі з них мешканці Сумщині  зможуть побачити на білбордах.

За словами т.в.о. начальника Управління Юрія Гончарова, щирі та зворушливі дитячі роботи, безумовно, привернуть увагу громадськості до проблеми тероризму, крім того, на кожному з білбордів буде зазначена «лінія довіри», за якою мешканці Сум та області зможуть повідомити органи СБУ про будь-які загрози безпеці громадян.

11 лютого ц.р. співробітники Управління завітали до Штепівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, щоб подякувати дітям та педагогічному колективу за участь у конкурсі та вручити солодкі подарунки.

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення