telegram Facebook Twitter Youtube

У Сумському прикордонному загоні створено бойовий підрозділ

Наприкінці минулого року в Сумському загоні створено бойовий підрозділ – оперативно-бойову прикордонну комендатуру.

Підрозділ укомплектований як персоналом загону, так і військовослужбовцями, призваних під час мобілізації. Керівні посади очолили офіцери, які мають певний досвід роботи з персоналом та служби на кордоні.

Завданням новоствореного спецпідрозділу є охорона та оборона визначеної ділянки кордону, в тому числі й для несення бойової вахти на Сході країни.

Наразі велику увагу приділено бойовій підготовці – з бійцями проводиться комплекс занять та практичні стрільби. До даних заходів активно залучаються ветерани-прикордонники, співробітники Червоного Хреста, персонал з досвідом виконання завдань в зоні проведення антитерористичної операції.  

Також здійснюється всебічне забезпечення комендатури усім необхідним майном, технікою та озброєнням. Але поряд з цим для якісної підготовки підрозділу до виконання завдань за призначенням, прикордонникам необхідна допомога. Серед нагального хлопцям потрібні медикаменти та медичні засоби, будівельні матеріали. Просимо бажаючих надати благодійну допомогу для охоронців кордону звернутися за телефонами: (0542) 67-13-70, (0542) 67-13-88.

Останнє оновлення на Середа, 11 лютого 2015, 12:32

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення