telegram Facebook Twitter Youtube

На Сумщині прикордонники затримали росіянина у військовій формі

Громадянина Росії у військовій формі одягу, який незаконно перетнув кордон з Росії в Україну поза пунктом пропуску «Покровка», затримала учора ввечері неподалік від держрубежу група реагування від відділу «Краснопілля».

Прикордонним нарядом, який ніс службу на напрямку російського населеного пункту Колотилівка та українським Покровка, за допомогою приладу тепловізійного спостереження було помічено рух невідомої особи з Росії в Україну, яка перетнувши кордон, зникла в лісовій місцевості.

Негайно висунувшись на вказаний напрямок, правоохоронці за допомогою службового собаки Кора затримали порушника кордону. Ним виявився громадянин Росії у військовій формі одягу, який не мав при собі жодних документів, що посвідчують особу.

В ході проведення фільтраційних заходів порушник пояснив, що він являється студентом Московського юридичного коледжу, а також є кадетом військової кафедри за напрямом навчання – водій-механік танка Т-80.

В ході проведення особистого огляду у затриманого серед іншого виявлено нашивки та шеврони Збройних Сил Росії, військовий ремінь.

Наразі 20-річний хлопець доставлений до прикордонного підрозділу для з’ясування обставин порушення кордону.

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення